3 powody, dla których warto zdecydować się na przedłużenie włosów

3 powody, dla których warto zdecydować się na przedłużenie włosów

19 sierpnia 2018

Kiedyś przedłużanie włosów zarezerwowane było dla gwiazd muzyki czy kina. Dziś coraz odważniej z tego rozwiązania korzystają wszystkie dziewczyny, które z różnych powodów chcą zmienić swój wygląd, nie są zadowolone z wcześniejszych zabiegów fryzjerskich czy marzące od dawna o długich pasmach sięgających aż do pasa. Styliści proponują wiele metod pozwalających uzyskać taki efekt. Dlatego, jeśli podejmiesz decyzję o wydłużeniu włosów, bardzo ważne jest to, abyś wiedziała, przez jak długi okres chcesz się nimi cieszyć w takim wymiarze. Pod uwagę wezmą także to, jakie masz naturalne włosy – czy delikatne i cienkie, których nie można nadmiernie obciążyć czy też wręcz odwrotnie, grube i mocne, które bez problemu poradzą się z zabiegiem przedłużania.

Szybki ratunek dla zniszczonej fryzury

Pewnego dnia zauważasz, że Twoja fryzura stała się dziwnie płaska, końcówki są suche, rozdwajają się, słowem widać, że są już zniszczone. Standardowym ratunkiem wydaje Ci się znowu podcięcie ich o kilka centymetrów, choć… przecież nie o to Ci chodziło. Marzysz w końcu o coraz dłuższych, a nie o coraz krótszych włosach. Możesz albo czekać przez kilka dobrych miesięcy na ich odrośnięcie, albo przedłużyć włosy. Może się zdarzyć, że po ocenie kondycji Twoich włosów fryzjerka najpierw zaleci ich regenerację, a dopiero później doczepi dodatkowe kosmetyki.

Przedłużanie włosów pomóc może także naprawić wszelkie błędy nieudanego eksperymentu fryzjera. Twoje oczekiwania co do nowej fryzury legły w gruzach? Efekt, który chciałaś uzyskać, nie ma nic wspólnego z zdjęciem w katalogu, które pokazałaś fryzjerowi? Może właśnie przedłużenie włosów uratuje chybioną stylizację?

Alternatywa dla cienkich, rzadkich lub krótkich włosów

Od zawsze marzyłaś o tym, aby mieć długie, gęste, a do tego grube włosy? Niestety matka natura nie była aż tak hojna lub przez różne choroby czy zabiegi fryzjerskie ich jakość znacznie się pogorszyła. Przedłużanie włosów to zabieg, dzięki któremu, można nie tylko zwiększyć długość i objętość, ale i zyskać grzywkę itd. To zabieg, który pozwala także dopasować stylizację włosów do kształtu twarzy. Wystarczy kilka godzin, a wyjdziesz z gabinetu fryzjerskiego zupełnie odmieniona. W bezinwazyjny sposób doczepione Ci zostaną dodatkowe kosmyki tak, aby cała fryzura sprawiała wrażenie naturalnej.

Nowy image

Włosy to jedna z rzeczy, które w codziennej stylizacji mają duże znaczenie. Podobnie jak w przypadku różnych części garderoby, tak i w tym zależy Ci pewnie na tym, aby dodawały uroku, a nie straszyły. Krótkie dają niewiele możliwości w zakresie realizacji różnych pomysłów. Długie włosy za to w diametralny sposób potrafią odmienić wizerunek. Dzięki dodatkowym centymetrom (których można pozyskać nawet 70!) cała gama ciekawych, dotąd nieosiągalnych dla Ciebie stylizacji, staje się dostępna! Każdego dnia możesz serwować sobie i otoczeniu nowe wygląd. Dziś warkocz, jutro kok, pojutrze koński ogon, potem francuz… Możliwości jest naprawdę wiele.

Kluczem do takich metamorfoz są zwłaszcza włosy doczepiane naturalnie, które dodatkowo można prostować i farbować. Wówczas stylizacyjne pole działania jest znacznie szersze. Można zmieniać ich kolor w dowolny sposób. Naturalnie doczepione włosy cierpliwie zniosą wszelkie zabiegi, dzięki którym będziesz mogła uzyskać fryzurę, o jakiej od dawna marzyłaś.

Oprócz przedłużenia włosów można także je w każdej chwili zagęścić, co często daje jeszcze lepszy efekt. Zanim jednak zdecydujesz się na doczepienie włosów, warto, abyś wcześniej mogła zobaczyć jakąkolwiek wizualizację, jak w nich będziesz wyglądać, aby uniknąć efektu rozczarowania.

powrót