Fryzjer męski – Studio GD w Warszawie

Łączymy oczekiwania i trendy

Modny mężczyzna to także ten, który ma świetnie dopasowaną do swojego stylu fryzurę. Dobry fryzjer męski w centrum Warszawy czeka na Ciebie w Studiu GD. To miejsce, gdzie możesz zawsze liczyć na modne strzyżenie. Nowoczesny mężczyzna w zgodzie ze swoimi potrzebami? Dla dobrego fryzjera męskiego to żaden problem. Połączy oczekiwania klienta, aktualne trendy z wygodą i bezproblemową stylizacją fryzury w domu. Męski fryzjer wspólnie z Tobą stworzy projekt nowej fryzury, którą będziesz mógł dalej sam w łatwy sposób pielęgnować.

Strzyżenie męskie to sztuka

Zanim Twoje włosy nabiorą nowego wymiaru, przeanalizujemy także, w jakim są stanie i co można z nimi zrobić. Dobry męski fryzjer to osoba, która zaproponuje Ci rozwiązania na różne dylematy: zakola, przerzedzone lub zbyt gęste włosy, siwe pasma itd. Zastosowane techniki strzyżenia i kosmetyki sprawią, że będziesz miał fryzurę dostosowaną do twarzy i swojego stylu. Nasz salon fryzjerski mieści się w centrum Warszawy – to adres, który warto zapamiętać!

Męski salon fryzjerski
Fryzjer męski

Ocena 5/5, łącznie 3 opinie użytkowników

Studio GD to salon fryzjerski specjalizujący się w strzyżeniu i stylizacji męskich fryzur. Nasi fryzjerzy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem w obcinaniu włosów i ich stylizacji.

Opinie klientów:

Najlepsze studio fryzur w Warszawie
Autor: Paweł
Data:Grudzień 4, 2017 r.

Ocena:5/5

Wbrew pozorom dla faceta ważna jest fryzura. Miałem już różne doświadczenie w tym zakresie, ale ostatecznie to tu znalazłem najlepszego dla siebie fryzjera męskiego w Warszawie.

Świetne stylizacje męskich fryzur
Autor: Krzysztof
Data:Styczeń 6, 2018 r.

Ocena:5/5

Od kilku lat chodzę tu do męskiego fryzjera, bo w centrum nie znalazłem lepszego. Profesjonalne podejście do klienta.

Strzyżenie i doradztwo na najwyższym poziomie
Autor: Adrian
Data:Styczeń 17, 2018 r.

Ocena:5/5

Dobry fryzjer męski to skarb, bo nie chodzi tylko o to, żeby przejechał głowę maszynką, ale doradził i zrobił coś fajnego na głowie, z czym każdy facet sobie poradzi później sam. A tu takiego właśnie można znaleźć.