Fryzury na Sylwestra

Fryzury na Sylwestra

6 grudnia 2018

Nie ma drugiej takiej nocy w ciągu roku jak noc sylwestrowa – pełna szaleństwa zabawa od wieczora do rana, wypełniona muzyką i tańcem. To wyjątkowa okazja do założenia olśniewającej kreacji, wykonania odważnego makijażu oraz fryzury. W końcu każdy z nas chce wyglądać olśniewająco. Podpowiadamy, jakie fryzury będą modne na Sylwestra 2018, a także, na co zwrócić uwagę wybierając te wymarzone uczesanie.

Fryzura i sukienka to harmonijna całość

Suknia, buty, makijaż, dodatki i fryzura powinny stanowić harmonijną całość. Dlatego też powinnyśmy powiedzieć styliście fryzur, w jakiej sukience zamierzamy przywitać Nowy Rok. I choć zabawa sylwestrowa to okazja do szaleństwa, również w kwestii kreacji i makijażu – mimo wszystko dążymy do odważnego, lecz nadal estetycznego efektu. Dlatego też przyjmuje się, że do bogato zdobionej kreacji, pełnej świecących cekinów, koronek i innych ozdób, najlepiej zaprezentuje się minimalistyczne, stonowane uczesanie. Z kolei do prostej, jednokolorowej sukienki fryzjer damski z pewnością doradzi nieco odważniejsze upięcie.

Fryzura a kształt twarzy

Fryzura, prócz skomponowania się z sukienką i dodatkami, musi przede wszystkim pasować do klientki – do jej kształtu twarzy, stylu i charakteru. W naszym salonie fryzjerskim przywiązujemy do tego szczególną wagę. Uczesanie, w którym kobieta nie będzie czuła się komfortowo, może sprawić, że szalony Sylwester pozostanie w pamięci negatywnym wspomnieniem. Dlatego też styliści fryzur sprawdzą, czy klientka ma twarz:

  • owalną,
  • trójkątną,
  • kwadratową,
  • prostokątną,
  • okrągłą.

Do pierwszej z nich pasuje praktycznie każde uczesanie, do pozostałych kształtów twarzy pasują określone fryzury – na przykład buzie trójkątne najlepiej wyglądają w klasycznych bobach, a także w rozpuszczonych włosach, gdzie pasma zakończone są subtelnymi falami. Dzięki temu optycznie wysmukla się czoło i poszerza wąski podbródek. Natomiast panie o okrągłej twarzy i pełnym podbródku, bez wyraźnie zarysowanych kości policzkowych, powinny postawić na objętość i upięcia, które wysmuklą ich rysy twarzy.

Close-up of a male hairdresser making curls at long brown hair with curling irons.

Modne i wygodne fryzury na Sylwestra

W tym roku niezaprzeczalnie panuje moda na naturalny, kobiecy wygląd. Serca stylistów w Studio GD szczególnie skradły subtelne fale i burze loków, które pasują do zarówno okrągłego kształtu twarzy, jak i trójkątnego czy owalnego, a z których wyczarować można wprawiające w zachwyt upięcia lub zwyczajnie je rozpuścić. Klasyczne i long boby stworzone z delikatnych fal to niezwykle prosta, a zarazem kobieca fryzura, która w połączeniu z czerwoną szminką i czarną sukienką stworzy olśniewającą kreację. Fryzura zwana waterfall braid to z kolei rozwiązanie dla kobiet, które stawiają na dziewczęcy wygląd, lecz urozmaicony odrobiną ekstrawagancji. Dla klientek pragnących wyróżnić się sylwestrowym ułożeniem włosów nasi fryzjerzy przygotują niepowtarzalne koki, warkocze i upięcia, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Styliści oczywiście dopasują fryzurę do kreacji, jak i kształtu twarzy oraz gustu klientki, a także za pomocą profesjonalnych kosmetyków utrwalą ją tak, aby wyglądała naturalnie, ale i wytrzymała kilka godzin szalonej zabawy.

Umów wizytę u stylisty fryzur

W noc sylwestrową nie tylko kobiety pragną wyglądać wyjątkowo – ich partnerzy również wybierają się do stylistów męskich, aby zdefiniować fryzurę i za pomocą profesjonalnych kosmetyków, nadać jej elegancki kształt. Zanim jednak usiądziecie na fotelu w naszym Studio GD, zapraszamy do wcześniejszego zarezerwowania terminu. Rezerwując wizytę z wyprzedzeniem, macie pewność, że tego dnia nasi styliści wyczarują na Waszych głowach niepowtarzalne fryzury, w których przywitacie nowy rok.

powrót