Zabiegi Guinot

intensywna pielęgnacja cery indywidualnie dobranymi kosmetykami

Hydradermie Guinot

Zabieg Hydradermie Guinot jest kompleksową i skuteczną kuracją, polegającą na intensywnej pielęgnacji cery indywidualnie dobranymi kosmetykami, których wpływ na skórę wzmocniony jest delikatną elektroterapią.

Aktywne składniki indywidualnie dobranych kosmetyków wnikną w głąb skóry, aby dobrze ją oczyścić oraz wydobyć jej piękno. Już po jednym zabiegu Twoja skóra stanie się doskonale oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana oraz dotleniona.

Hydradermie Guinot to także doskonały relaks, który pozwoli Ci zapomnieć o codziennym stresie. A wszystko dzięki zastosowaniu różnych technik masażu zarówno elektrodami, jak i manualnego, do których używamy żelu, który zregeneruje, nawilży oraz przywróci Twojej skórze odpowiednie napięcie.


Technispa Guinot

Zabiegi TechniSPA Guinot to unikatowe połączenie trzech równocześnie działających technik modelujących ciało. W porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała, TechniSPA redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej.  Zabieg redukuje każdy typ cellulitu, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu: ,,skórka pomarańczowa ” jest zmniejszona, ciało wygładzone, ujędrnione i wymodelowane.

Lipo – rzeźbienie – relaksujący masaż podskórny, delikatnie rolujący skórę i mobilizujący komórki tłuszczowe

Jonizacja – aktywne składniki antycellulitowe przenikają głębiej w skórę

Stymulacja – wywoływanie delikatnych skurczy mięśni, które pomagają drenować toksyny i złogi tłuszczowe.

Podwójna lipo-aspiracja polega na zasysaniu skóry, tworzeniu fałdu skórnego i jego rolowaniu. Tym samym powoduje mobilizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie złogów tłuszczowych a w efekcie redukcję cellulitu. Rolowanie jest automatycznie dostosowane do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Jest również regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów i komfortu podczas zabiegu. Gest podwójnej lipo-aspiracji powtarzany jest dwukrotnie i uwalnia tkanki od komórek tłuszczowych i złogów tłuszczowych. “Pierwszy efekt wyszczuplania” skutecznie mobilizuje cellulit. Natychmiast po nim “drugi efekt wyszczuplania”  osłabia połączenia adypocytów – komórek tłuszczowych i eliminuje złogi tłuszczowe.

Mikro-krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione a tkanki są obkurczone.


Zabiegi manualne Guinot

 

Zabiegi Manualne Guinot dobierane są indywidualnie, w zaleznosci od Twoich potrzeb i wymagań.

Aromatic Body – naturalny zabieg manualny z olejkami esencjonalnymi, glinką, trzciną cukrową i ekstraktem z kiwi

Aromatic – skóra piękniejsza dzięki olejkom esencjonalnym i masażowi uciskowemu

Beaute Neuve – podwójny peeling, odnowa komórkowa przeciw starzeniu się skóry – młodzieńczy blask, redukcja przebarwień

Liftosome – zabieg modelujący, przeciwzmarszczkowy, gwarantujący natychmiastowe ożywienie cery, wygładzenie zmarszczek i poprawę owalu twarzy