Przedłużanie włosów

naturalne włosy słowiańskie Racoon

Przedłużanie włosów Racoon

Przedłużanie włosów to całkowita zmiana wyglądu – kompletna metamorfoza poprzez doczepienie włosów dłuższych od naturalnych.

Racoon to jedyna metoda przedłużania włosów wykorzystująca najwyższej jakości naturalne włosy słowiańskie, pozwalająca na przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz zastąpienie tradycyjnych pasemek i koloryzacji. Pozwala dowolnie łączyć kolory, swobodne rozmieszczać pasemka oraz dobierać ich wielkości i długości, co umożliwia tworzenie asymetrii i nowych form.

Racoon pozwala Ci stać się kreatywną i zapewnia pełną gamę możliwości: od prostego odświeżenia Twojego obecnego stylu po stworzenie całkowicie innego wizerunku.

To w pełni bezpieczny dla Twoich włosów zabieg, poprzedzony konsultacją, aby zyskać pewność, że przedłużenie lub zagęszczanie włosów, którego sobie życzysz, będzie odpowiadało Twoim włosom oraz aby dobrać najodpowiedniejszy rodzaj włosów naturalnych Racoon.

Oferujemy m.in.:

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon Hot-Bonded
  • przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon Pre-Bonded
  • przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon Micro-Weft
  • przedłużanie włosów z wykorzystaniem tresek Clip-in

Więcej szczegółowych informacji o Metodach Racoon znajdziesz na www.racoon.pl

Przedłużanie włosów Monofibre Dome

Obojętnie czy interesuje cię kompletna transformacja od krótkich do długich włosów, czy pragniesz tylko podkreślić istniejącą fryzurę przez dodanie objętości lub miejscowej długości, system przedłużania włosów Monofibre to idealny wybór.

Przedłużenia Monofibre to syntetyczne włosy, które łączy się z cieniutkimi kosmykami Twoich naturalnych włosów i delikatnie utrwala termalnie.

Dostępne falowane i proste, w 38 odcieniach, które można wymieszać, aby pasowały do każdego koloru włosów. Włosy po zabiegu mogą być myte, szczotkowane, modelowane tak jak własne.