Zabieg Cryolift – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

Zabieg Cryolift – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

26 sierpnia 2019

Wśród sporej gamy zabiegów odmładzających i ujędrniających sporą popularnością cieszą się te, oparte na działaniu zimna. Jednym z nich jest dostępny w naszym salonie zabieg Cryolift. Na czym on dokładnie polega, komu jest polecany i jakich efektów można się spodziewać po jego przeprowadzeniu? Poczytaj i sprawdź, czy to coś dla Ciebie!

Odżywianie na minusie

Cryolift to procedura, podczas której po uprzednio przygotowanej i oczyszczonej skórze przesuwa się specjalną głowicę. Oddziałuje się tutaj ujemną temperaturą, sięgającą nawet -18°C. Skóra zostaje wcześniej pokryta specjalnym żelem, zawierającym m.in. witaminy, kolagen, aminokwasy, przeciwutleniacze bądź kwas hialuronowy. Można ją wykonywać zarówno na twarzy, jak i na innych partiach ciała. Ideą zabiegu jest gwałtowne schłodzenie skóry w wybranych miejscach. Na skutek takiej zmiany temperatury następuje pobudzenie mikrokrążenia. Komórki skóry mogą być dzięki temu lepiej dotlenione, a substancje, zawarte w stosowanym przy zabiegu preparacie, są skuteczniej przyswajane. Procedura jest bezbolesna. Pacjenci odczuwają jedynie chłód tam, gdzie w danej chwili znajduje się głowica aparatu. Nie sprawia to jednak dyskomfortu, gdyż jest ona stopniowo przesuwana w kolejne miejsca.

Zabieg można wykonać w Studio GD, a konkretniej w salonie, mieszczącym się w centrum Warszawy.

Cryolift: kto może z niego skorzystać?

Ten kompleksowy i jednocześnie luksusowy zabieg zalecany jest osobom, które marzą o ujędrnieniu skóry w wybranych partiach ciała. Procedurę można przeprowadzać na:

  • twarzy, z uwzględnieniem okolic oczu i powiek,
  • wewnętrznych częściach ud,
  • zwiotczałej skórze ramion,
  • brzuchu,
  • okolicy dekoltu.

Najlepszy efekt uzyskuje się, powtarzając zabieg w zaleconych przez specjalistę odstępach czasu. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie, odwiedź nasze studio! Wykwalifikowany personel chętnie udzieli Ci wszelkich informacji.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Pomimo że jest to bezpieczna metoda likwidowania zwiotczeń, nie jest ona odpowiednia dla każdego. Przeciwwskazaniem jest na przykład stan zapalny zatok albo niedoleczone przeziębienie. Nie zaleca się jej stosowania także u osób, które mają skłonność do tak zwanego 'zimna’, czyli opryszczki. Ponadto procedury nie przeprowadza się u klientów z migreną. Aby więc móc poddać się zabiegowi Cryolift, należy wykluczyć te czynniki. Osoba, odpowiedzialna za ten zabieg w naszym salonie, na pewno zapyta o takie kwestie i pomoże ocenić, czy jest to dobre rozwiązanie dla Twojej skóry.

Efekty Cryolift

Wiele osób, które poddało się tej metodzie, ceni sobie jej natychmiastowe efekty. A te potrafią być naprawdę zdumiewające! Zachodzące w skórze na skutek oddziaływania zimna zmiany powodują jej widoczne odświeżenie, odżywienie i ujędrnienie. W przypadku zabiegu przeprowadzanego na twarzy można skorygować jej owal i zniwelować efekt opadających policzków. Po Cryolift dla ramion i ud obserwuje się lepszą jędrność skóry – jest ona mniej obwisła. To świetny zabieg odmładzający, pozwalający przywrócić skórze wygląd sprzed lat i znów poczuć się młodziej. Dodatkowo sama procedura dla wielu osób jest relaksująca. Stosuje się tu wysokiej jakości preparaty, bogate w cenne dla skóry składniki odżywcze. Jeśli zatem następnym razem przyjdziesz na zmianę fryzury, może rozważ poddanie się też temu wyjątkowemu zabiegowi? Nasze studio kosmetyczne zaprasza!

Aby poprawić wygląd swojej skóry, nie trzeba koniecznie iść pod skalpel czy poddawać się innym, mocno inwazyjnym zabiegom. Dzięki nowoczesnym metodom, takim jak Cryolift, odmłodzenie jest wykonalne w szybki i przyjemny sposób. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Skorzystaj z oferty naszego salonu kosmetycznego i zachwyć wszystkich młodym wyglądem!

powrót