Fryzjer damski – Studio GD w Warszawie

Stylizacja włosów dla pań

Zaczniemy od Twoich potrzeb

Kiedy przychodzisz do dobrego fryzjera damskiego w centrum Warszawy, to oczekujesz, że nie tylko będzie umiał Cię wysłuchać, ale także sprawi, że wyjdziesz z salonu odmieniona. Tego możesz spodziewać się po wizycie w Studio GD.

Włosy są bardzo ważnym elementem w wyglądzie i poczuciu piękna, zwłaszcza dla kobiety. Zaczniemy więc od poznania Twoich potrzeb i ocenimy, jakie masz naturalne warunki w tym zakresie. Nasz fryzjer damski wcieli się w rolę asystenta, który przy filiżance aromatycznej kawy czy herbaty, zadba profesjonalnie o Twoje włosy.

Indywidualna stylizacja

Na podstawie Twoich preferencji zaproponuje indywidualną stylizację, która nada Ci nowy wymiar piękna. Proste, gładkie włosy? A może fryzura z tzw. pazurem? Albo burza loków? Kreatywność cięcia to jedna z cech, jaką posiada dobry fryzjer damski. Do tego jeszcze wie, jak dopasować modną fryzurę do kształtu twarzy i wkomponować ją harmonijnie w całość wizerunku. Możliwości realizacji danej fryzury są w pewnym sensie ograniczone, poprzez kondycję, rodzaj i długość włosów. I te właśnie elementy są ważne dla fryzjera damskiego, zanim przystąpi do działania. Już wiele kobiet z Warszawy zaufało naszym propozycjom. Dołącz do nich i Ty!

Damska fryzura
Fryzjer damski

Ocena 5/5, łącznie 3 opinie użytkowników

Nasi profesjonali fryzjerzy mają wieloletnie doświadczenie w stylizacji, obcinaniu oraz układaniu damskich włosów. Świadczymy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie.

Opinie klientów:

Polecam Studio GD
Autor: Magda
Data:Grudzień 15, 2017 r.

Ocena:5/5

Świetne miejsce – dla mnie relaks i profesjonalizm w jednym. Dobry fryzjer damski zawsze wie, co zrobić. I ja mam taką pewność wchodząc do Studia GD, gdzie mogę liczyć na to, ze zawsze wyjdę z modną, dopasowana do mnie stylizacja.

Mój fryzjer w Warszawie
Autor: Katarzyna
Data:Styczeń 10, 2018 r.

Ocena:5/5

Chyba większość kobiet ma swojego ulubionego fryzjera, do którego chodzi od lat. Ja mam swojego właśnie tu, w centrum Warszawy. Niezmiennie od 5 lat.

Świetna fryzura za każdym razem
Autor: Alicja
Data:Styczeń 24, 2018 r.

Ocena:5/5

Za każdym razem wychodzę stad ze świetną fryzura na głowie. Nie mam planu – zdaje się zawsze na fryzjera. I jak do tej pory nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona, ze po wielu eksperymentach wreszcie trafiłam w Warszawie na fajny salon i świetnych specjalistów. Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, to polecam serdecznie!