Fryzjer damski, męski i stylista

Piękne włosy i nienaganna fryzura to wizytówka każdej z nas

Oferujemy: indywidualne konsultacje, rytuały pielęgnacyjne i regeneracyjne, koloryzacja, stylizacja, strzyżenie dla Pań i Panów.

L’Oréal Professionnel

Pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych produktach, dlatego w Salonach GD używamy kosmetyków pielęgnacyjnych L`Oréal Professionnel, stworzonych przez ekspertów dla ekspertów.

Produkty z Sèrie Expert dzięki intensywnemu działaniu od korzenia aż po powierzchnię włosa, kompleksowo chronią i odżywiają włosy, wspomagając ich zdrowy wzrost. To tylko cztery kroki do pięknych, bujnych i pełnych blasku włosów.

Podczas wizyty w salonie GD Studio doradzimy najodpowiedniejsze kosmetyki z Sèrie Expert. Wszystko po to, by móc dbać o swoje włosy każdego dnia na najwyższym poziomie.

Kérastase Paris

Kérastase Paris to profesjonalna, ekskluzywna linia kosmetyków i rytuałów od L’Oréal służących do pielęgnacji włosów.

Wszelkie zabiegi Kérastase poprzedzone są konsultacją i diagnozą stanu Twoich włosów. Do diagnozy wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie diagnostyczne – kamerę Kérastase, dzięki której jesteśmy w stanie obejrzeć włosy w czterystukrotnym przybliżeniu.

W salonach GD Studio można skorzystać z pełnej gamy Rytuałów Kérastase, które są odpowiedzią na problem zniszczonych włosów. Oferujemy również kosmetyki Kérastase do stosowania w domu.

Rytuały Kérastase

Przyszedł czas na rytuały Kérastase, by całościowo zadbać nie tylko o włosy, lecz także o dobre samopoczucie i relaks.

W pierwszej kolejności zdiagnozujemy Twoje włosy, dobierzemy najodpowiedniejszy dla nich rytuał (z 31 oferowanych), pozwalający wydobyć ich naturalne piękno, który zregeneruje i odżywi Twoje włosy.

Relaksujący masaż głowy TAO pozwoli oderwać się na chwilę od życia codziennego, oddać się przyjemności i sprawi, że składniki odżywcze jeszcze głębiej wnikną w strukturę włosa, działając na niego od nasady aż po same końce. Wyjątkowa technika wprowadzania aktywnych składników, wykorzystująca mikrocyrkulację w skórze głowy, zwielokrotnia ich moc działania.

Kérastase Kerathermie

Salony GD Studio to jedno z 12 miejsc w Polsce, gdzie możesz oddać się ekskluzywnemu rytuałowi Kerastase Kerathermie.

To działanie termoaktywne – specjalne składniki pod wpływem zwiększonej temperatury wnikają w strukurę włosa. Koncentrat Vita – Ciment odbudowuje włosy od środka, Aqua Oleum odżywia i nawilża, natomiast maska Oleo Relax zabezpiecza włosy.

Rytuał przeznaczony jest dla włosów potrzebujących intensywnej kuracji. Wnętrze włosa zostaje dogłębnie odbudowane, a jego powierzchnia zregenerowana i wygładzona.

Olaplex

Rozjaśnij włosy jeszcze bardziej. Pójdź o krok dalej, nie naruszając przy tym struktury włosa.  To ORYGINALNA substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania.

Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół naukowców stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej.