Cryolift

kompleksowy zabieg regenerujący i ściągający skórę

Cryolift to kompleksowy zabieg regenerujący i ściągający skórę. Oparty na trzech elementach – terapii światłem LED, liftingującym działaniu zimna oraz skutecznych kosmetykach – modeluje owal twarzy, ujędrnia ramiona, usuwa tzw. worki pod oczami i likwiduje przebarwienia. Zabieg jest oparty na dobroczynnym działaniu krioterapii.

Preparat wykorzystywany do przeprowadzenia zabiegu jest bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe, antyoksydanty, a także kolagen i żel DNA, a co za tym idzie, stanowi dla skóry prawdziwą bombę składników odżywczych. Dodatkowo zabieg wspierany jest ekskluzywnymi, niezwykle skutecznymi kosmetykami, zawierającymi wyciągi komórkowe pozyskiwane z kawioru łososia.

Ponieważ szybkie oziębienie skóry wywołuje paradoksalny ruch naczyń krwionośnych, to zabieg bezpośrednio wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze, a tym samym ułatwia lepsze dotlenienie komórek.

Do zabiegu wykorzystuję się specjalną aparaturę z głowicą, która kieruje zimno o temperaturze minus 15 stopni C bezpośrednio na skórę, dzięki czemu substancje zawarte w stosowanych preparatach wnikają głęboko, a skóra wchłania i przyswaja aktywne składniki.

Zalety zabiegu Cryolift:

  • ujędrnianie wewnętrznych części ramion i ud
  • uelastycznienie zwiotczałej skóry brzucha i biustu
  • bezbolesna metoda modelowania owalu twarzy
  • skuteczna redukcja worków pod oczami, ujędrnianie powiek
  • dotlenienie skóry
  • skuteczny w likwidacji przebarwień