Kosmetyka

Szeroka gama ekskluzywnych zabiegów dostępnych w salonach GD pomoże nam w przywróceniu Twojej skórze idealnego wyglądu

NOWOŚĆ!

Rytuał OREXELLENCE -zaawansowany rytuał Anti-Aging dla cery 50+, zabieg inspirujący się Pilatesem i głębokim masażem mięśni. Rytuał składa się z energetycznego masażu o stałym i precyzyjnym nacisku na najważniejsze grupy mięśni wspierające skórę twarzy. Masaż przywraca ich naturalny stan, napięcia są usunięte, zmarszczki wygładzone a skóra pobudzona do produkcji colagenu.

Kosmetyka w GD Studio

 

Należymy do prestiżowego Klubu Vendome, zrzeszającego najbardziej profesjonalne salony kosmetyczne i SPA Guinot na świecie.

Szeroka gama ekskluzywnych zabiegów dostępnych w salonach GD pomoże nam w przywróceniu Twojej skórze idealnego wyglądu.

Kompleksowo zadbamy o Twój nienaganny wygląd dzięki mikrodermabrazji firmy Skin Jet. Jest to jedna z wielu metod złuszczania naskórka. Intensywność zabiegu, głębokość peelingu są indywidualnie dobrane przez kosmetyczkę. Dodatkowo dzięki ultradźwiękom pobudzamy mikrokrążenie, wzmacniamy zdolności obronne skóry oraz prowokujemy syntezę kolagenu i elastyny.

Program kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp to seria zabiegów manicure i pedicure, która pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami. Do wykonywania zabiegów stosujemy markowe pradukty firm Creative i Alessandro.