Fryzjer damski – Studio GD w Warszawie

Stylizacja włosów dla pań

Zaczniemy od Twoich potrzeb

Kiedy przychodzisz do dobrego fryzjera damskiego w centrum Warszawy, to oczekujesz, że nie tylko będzie umiał Cię wysłuchać, ale także sprawi, że wyjdziesz z salonu odmieniona. Tego możesz spodziewać się po wizycie w Studio GD.

Włosy są bardzo ważnym elementem w wyglądzie i poczuciu piękna, zwłaszcza dla kobiety. Zaczniemy więc od poznania Twoich potrzeb i ocenimy, jakie masz naturalne warunki w tym zakresie. Nasz fryzjer damski wcieli się w rolę asystenta, który przy filiżance aromatycznej kawy czy herbaty, zadba profesjonalnie o Twoje włosy.

Indywidualna stylizacja

Na podstawie Twoich preferencji zaproponuje indywidualną stylizację, która nada Ci nowy wymiar piękna. Proste, gładkie włosy? A może fryzura z tzw. pazurem? Albo burza loków? Kreatywność cięcia to jedna z cech, jaką posiada dobry fryzjer damski. Do tego jeszcze wie, jak dopasować modną fryzurę do kształtu twarzy i wkomponować ją harmonijnie w całość wizerunku. Możliwości realizacji danej fryzury są w pewnym sensie ograniczone, poprzez kondycję, rodzaj i długość włosów. I te właśnie elementy są ważne dla fryzjera damskiego, zanim przystąpi do działania. Już wiele kobiet z Warszawy zaufało naszym propozycjom. Dołącz do nich i Ty!

Usługi fryzjerskie w naszych salonach

 • Czesanie- modelowanie
 • Trwała lub Headlines
 • Koloryzacja ( farbowanie) włosów
 • Refleksy na włosach
 • Baleyage
 • Ombre
 • Sombre
 • Dekoloryzacja
 • Kuracja (regeneracja) OLAPLEX
 • Keratynowe prostowanie włosów
 • Regeneracja włosów ( pielęgnacja- kuracja)

Strzyżenia damskie krok po kroku

01. Poznanie potrzeb klientki/ wywiad.

Pierwszy etap, to zapoznanie się z oczekiwaniami klientki. Na tej podstawie stylista określi jednoznacznie czy jest możliwe wykonanie danej stylizacji.

02. Określenie stanu jakości włosów.

W drugim etapie fryzjer/stylista określa stan jakości włosów oraz skóry głowy. Ta wiedza ułatwi podjęcie decyzji o zakresie czynności, które będą mogły być wykonane w celu uzyskania oczekiwanego efektu.

03. Wybór fryzury/strzyżenie.

To najważniejszy etap podczas wizyty w salonie, który zawsze zaczynamy od mycia włosów oraz skóry głowy oraz masażu, używając do tego profesjonalnej linii produktów fryzjerskich. Od jakości wykonania strzyżenia zależy efekt końcowy tzn. czy fryzura będzie modna i atrakcyjna i czy efekt końcowy będzie tym oczekiwanym przez klientkę.

04. Stylizacja/wygląd końcowy fryzury.

Wykończenie fryzury, to wydobycie cech jednostkowych charakteryzujących daną klientkę. Możemy ten cel osiągnąć przez odpowiednie „cięcie” oraz stosując do stylizacji odpowiednie produkty dostępne w naszym salonie.

Modelowanie włosów (czesanie)

Styliści dopasują najmodniejsze fryzury, do rysów twarzy, urody, charakteru i stylu Klientki zaczynając od klasycznego modelowania, przez romantyczne loki i warkocze, po awangardowe upięcia i koki.

Klientka obserwując swojego stylistę może podejrzeć jak w łatwy sposób modelować swoje włosy w domu tak, aby rano w kilka minut samodzielnie ułożyć włosy w podobny sposób. Stylista podpowie, które kosmetyki dostępne w salonie ułatwią modelowanie i pielęgnacje włosów w domu.

Loki, fale

Stylizacja uniwersalna, dopasowana do obowiązujących trendów, która doskonale będzie wyglądać zarówno na eleganckiej uroczystości ale też na luźniej imprezie. Loki i fale w zależności od wykonania za pomocą użycia : lokówki, wałków lub prostownicy, pozwalają uzyskać różne struktury z włosów Klientki, które zwiększą objętość włosów .

Efektem końcowym jest uzyskanie trwałej fryzury podkreślającej urodę Klientki tak aby wyglądała zawsze modnie.

Upięcia, podpięcia, koki

Styliści wykonujący upięcia to artyści którzy się tym specjalizują i robią to perfekcyjnie. Dobór upięcia pozwala zmienić fryzurę Klientki bez skracania włosów za pomocą luźnych upięć lub wytrawnych koków. Stylista wsłuchuje się w wizje i oczekiwania Klientki aby dopasować odpowiednie rozwiązania w zależności od okazji i okoliczności imprezy tak by fryzura była trwała.

Obowiązujące trendy pozwalają nam na wplatanie we włosy ozdób takich jak opaski, ozdobne spinki czy delikatne kwiaty w zależności od aktualnie modnego stylu np. : boho.

Nasz zespół

Poznaj fryzjerów damskich pracujących w naszych warszawskich salonach fryzjerskich.


Damska fryzura Fryzjer damski
Ocena 5/5 łącznie 3 opinie użytkowników
Nasi profesjonalni fryzjerzy mają wieloletnie doświadczenie w stylizacji, obcinaniu oraz układaniu damskich włosów. Świadczymy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie.

Opinie klientów:

Polecam Studio GD Autor: Data: Grudzień 15, 2017 r.
Ocena: 5/5
Świetne miejsce – dla mnie relaks i profesjonalizm w jednym. Dobry fryzjer damski zawsze wie, co zrobić. I ja mam taką pewność wchodząc do Studia GD, gdzie mogę liczyć na to, ze zawsze wyjdę z modną, dopasowana do mnie stylizacja.
Mój fryzjer w Warszawie Autor: Data: Styczeń 10, 2018 r.
Ocena: 5/5
Chyba większość kobiet ma swojego ulubionego fryzjera, do którego chodzi od lat. Ja mam swojego właśnie tu, w centrum Warszawy. Niezmiennie od 5 lat.
Świetna fryzura za każdym razem Autor: Data: Styczeń 24, 2018 r.
Ocena: 5/5
Za każdym razem wychodzę stad ze świetną fryzura na głowie. Nie mam planu – zdaje się zawsze na fryzjera. I jak do tej pory nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona, ze po wielu eksperymentach wreszcie trafiłam w Warszawie na fajny salon i świetnych specjalistów. Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, to polecam serdecznie