Przedłużanie włosów

naturalne włosy słowiańskie Racoon

Przedłużanie włosów Racoon

Przedłużanie włosów to jeden z zabiegów fryzjerskich, dzięki którym można szybko dokonać wyjątkowej metamorfozy w swoim wyglądzie. Polecamy metodę Racoon, jedyną, która wykorzystuje najwyższej jakości naturalne włosy słowiańskie. Dzięki niej można przedłużać i zagęszczać włosy oraz zastąpić tradycyjne pasemka i koloryzację. W dowolny sposób można łączyć kolory, swobodne rozmieszczać pasemka oraz dobierać ich wielkości i długości. W ten sposób możliwe jest tworzenie asymetrii i nowych form. Pasemka doczepiane są do naturalnych włosów specjalnie do tego przeznaczonym hipoalergicznym, spajającym woskiem. W jego składzie znajduje się unikalna kombinacja związków polimerów, wyciągu ze skórki pomarańczowej oraz nasion sosny. Wosk jest bezbarwny, a powstające łączenia niewidoczne gołym okiem. Pasemka są trwałe, a jednocześnie można je szybko i bezpiecznie zdjąć.

Racoon to szeroka gama możliwości: od prostego odświeżenia Twojego obecnego stylu po całkiem nowy wizerunek. Po konsultacji dobierany jest najodpowiedniejszy rodzaj włosów naturalnych. Doczepiane włosy można nosić nawet do 3-4 miesięcy.

Więcej szczegółowych informacji o Metodach Racoon znajdziesz na www.racoon.pl

Przedłużanie włosów Monofibre Dome

Z wykorzystaniem najwyższej jakości włosów syntetycznych Monofibre można przejeść kompletną transformację od krótkich do długich włosów lub podkreślić już istniejącą fryzurę przez dodanie objętości lub miejscowej długości. Jako jedyne na świecie zawierają keratynę. To odpowiednik protein we włosach naturalnych. Dlatego włosy Monofibre są bardzo lekkie i nie obciążają cebulek i meszków włosowych, a jednocześnie wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Ponadto nie ulegają działaniu czynników atmosferycznych, czyli nie tracą koloru i połysku. Syntetyczne włosy łączy się z cieniutkimi kosmykami Twoich naturalnych włosów za pomocą specjalnego aplikatora termicznego. Można wybrać pasma w różnych fakturach: proste, falujące lub kręcone w wielu odcieniach. Za pomocą tej metody wykonuje się m.in. baleyage, kolorowe pasemka albo warkoczyki plecione w kostkę.

Po zabiegu włosy mogą być myte, szczotkowane, modelowane tak jak własne.