Zabiegi Guinot

intensywna pielęgnacja cery indywidualnie dobranymi kosmetykami

HYDRADERMIE GUINOT – indywidualna pielęgnacja cery

Zabieg wykonuje się po wcześniejszej konsultacji i doborze optymalnych kosmetyków. Polega na intensywnej pielęgnacji cery z wykorzystaniem prądu galwanicznego, odpowiednio zjonizowanych oraz dopasowanych składników pielęgnacyjnych pochodzenia roślinnego. Rozpoczyna się od peelingu, po którym na twarz aplikowane jest dostosowane do potrzeb skóry serum – odżywcze, nawilżające, oczyszczające, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające itp. Aby wzmocnić jego działanie, stosuje się masaż elektrodami: wałeczkową i kuleczkową, dzięki którym przepływ prądu jest prawie w ogóle nieodczuwalny, a preparaty aktywne lepiej wchłaniają się w skórę. Hydradermie Guinot jest również doskonałym relaksem.

Przeciwwskazania:

 • epilepsja,
 • ezgema,
 • osoby z metalowymi wypełnieniami typu rozrusznik serca itd.
 • stany zapalne nerwów twarzy.

Technispa Guinot – unikatowe modelowanie ciała

Zabiegi z serii TechniSPA Guinot łączą w sobie trzy różne techniki modelujące ciało, dzięki czemu skuteczniej redukują każdy typ cellulitu, a jednocześnie modelują sylwetkę, poprawiając wygląd skóry znacznie szybciej oraz efektywniej. Już po pierwszym zabiegu widać różnicę w postaci zmniejszonej „skórki pomarańczowej”, wygładzonego, ujędrnionego i wymodelowanego ciała.

Sekrety tego zabiegu tkwią w:

 • relaksującym masażu mechanicznym podskórnym Lipo – to inaczej rzeźbienie ciała, poprzez rolowanie skóry i mobilizowanie komórek tłuszczowych,
 • jonoferezie – jonizacja ułatwia aktywnym składnikom antycellulitowym przeniknąć głębiej w skórę i docelowo, na poziomie komórkowym, rozpuścić cellulit,
 • stymulację – to inaczej drenaż toksyn i złogów tłuszczowych uruchomiony przez stymulację delikatnych skurczów mięśni rolkami głowicy. Przepływ tlenu do krwi powoduje, że wygląd skóry i jej jędrność się poprawiają.

Rolowanie fałd zasysanej skóry dopasowuje się do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Redukcja „pomarańczowej skórki” odbywa się poprzez zaktywizowanie komórek tłuszczowych i rozbijanie złogów. Modelować w ten sposób można cale ciało lub jego partie np. pośladki, brzuch, nogi itd. Dzięki serii zabiegów (optymalna liczba to 8-12, najlepiej 2 razy w tygodniu) mikro-krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione, a tkanki – obkurczone.

Lipo – rzeźbienie – relaksujący masaż podskórny, delikatnie rolujący skórę i mobilizujący komórki tłuszczowe

Jonizacja – aktywne składniki antycellulitowe przenikają głębiej w skórę

Stymulacja – wywoływanie delikatnych skurczy mięśni, które pomagają drenować toksyny i złogi tłuszczowe.

Podwójna lipo-aspiracja polega na zasysaniu skóry, tworzeniu fałdu skórnego i jego rolowaniu. Tym samym powoduje mobilizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie złogów tłuszczowych a w efekcie redukcję cellulitu. Rolowanie jest automatycznie dostosowane do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Jest również regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów i komfortu podczas zabiegu. Gest podwójnej lipo-aspiracji powtarzany jest dwukrotnie i uwalnia tkanki od komórek tłuszczowych i złogów tłuszczowych. “Pierwszy efekt wyszczuplania” skutecznie mobilizuje cellulit. Natychmiast po nim “drugi efekt wyszczuplania”  osłabia połączenia adypocytów – komórek tłuszczowych i eliminuje złogi tłuszczowe.

Mikro-krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione a tkanki są obkurczone.


Zabiegi manualne Guinot – w zależności od potrzeb i wymagań

 

W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań możemy zaproponować różne Zabiegi Manualne Guinot:

 • Aromatic Body – bazujący na koncentratach roślinnych, olejkach esencjonalnych, jest całkowicie naturalny i uwzględnia potrzeby każdego typu skóry. Używane składniki mają zdolność głębokiej penetracji skóry. Przywracają jej właściwą równowagę, wpływają łagodząco na jej dolegliwości, pobudzają zmysły i harmonizują nastrój.
 • Aromatic – to połączenie manualnego masażu uciskowego i olejków esencjonalnych, dzięki którym skóra staje się piękniejsza.
 • Beaute Neuve – odpowiedni dla każdego typu cery, wyjątkowy podwójny peeling, usuwający stare komórki i odsłaniający nowe, nadający skórze młodzieńczy blask i redukujący przebarwienia, wykorzystujący kwasy owocowe: glikolowy, cytrynowy, jabłkowy, winowy i witaminę C w czystej postaci.
 • Liftosome – zabieg dedykowany skórze dojrzałej, zmęczonej, dzięki połączonemu działaniu maski termicznej oraz aktywnych składników (ekstrakt żeńszeniowy, ekstrakt pomarańczowy) skóra nabiera szybko energii, jest wygładzona, a owal twarzy poprawiony.