fryzjer warszawa kerastase

Najlepszy, dobry fryzjer Warszawa centrum – Studio GD

Fryzjer Warszawa centrum – studio GD

GD Studio to nowoczesne salony fryzjerskie i atelier mieszczące się w Warszawie w centrum przy ulicy Wareckiej 5/7 oraz Widok 22. Wyróżnia je profesjonalna i doświadczona kadra oraz niepowtarzalny klimat, który pozwoli poczuć się wyjątkowo.

Nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów, o czym świadczą liczne certyfikaty, zdobyte w trakcie długoletniej działalności nagrody oraz przynależność do prestiżowego Klubu Vendome, który zrzesza wyłącznie najbardziej profesjonalne salony kosmetyczne i SPA Guinot na świecie.

Naszym Klientom oferujemy znacznie więcej niż tylko samo upiększanie. Odwiedzając nasze salony, można się zanurzyć w świecie rytuałów, które prowadzą do ukojenia zmysłów, zapewniają przyjemność oraz dają poczucie wyjątkowości.

Wizytówką atelier GD Studio jest klimat, którego nie da się powtórzyć, specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją oraz najwyższej jakości, profesjonalne produkty i zabiegi.

Umów się na wizytę


Fryzjer damskiW naszym salonie fryzjerskim znajdziesz kogoś, kto Cię wysłucha, oceni kondycję Twoich włosów, doradzi i sprawi, że Twój look nabierze nowego, pięknego oblicza. Ten ktoś to najlepszy fryzjer damski z doskonałym warsztatem. Przekonaj się, że damscy fryzjerzy z naszego studia poprawią Twój wygląd i … humor!


Fryzjer męskiFryzura, w której będziesz się dobrze czuł? Skorzystaj z kreatywności i warsztatu naszych fryzjerów męskich. Prowadzony przez nas salon fryzjerski nie rozczaruje Cię pod żadnym względem. Dobry fryzjer męski to połączenie, które możemy Ci zagwarantować.


Stylista fryzurMężczyźni coraz chętniej korzystają z usług takich specjalistów jak styliści fryzur. Również i nasze studio fryzur zatrudnia takich profesjonalistów. Stylista męski dobierze najlepszą opcję dla Twojej twarzy i włosów. A jeśli masz swoją wizję, nawet najbardziej szaloną – to też ją przeanalizuje i doradzi.


Salony fryzjerskieDziałamy już tak długo na rynku, że śmiało możemy o sobie powiedzieć: najlepszy salon fryzjerski w mieście. A za tymi słowami kryją się specjaliści z wielkim zmysłem estetycznym i wyczuciem indywidualnych upodobań klientów. Nasz salon fryzjerski to doskonała opcja dla Twoich włosów!